Gry Super Mario Bros
Witamy na stronie gry-mario.pl, na której znajduje się wiele najciekawszych gier z serii Super Mario Bros. Zagrajcie w mnóstwo znakomitych pozycji o przygodach Super Mario i jego brata Luigiego, w których pokonywać trzeba niezliczone liczby poziomów i przeciwników. We wszystkie te gry możecie grać całkowicie za darmo, gdyż nie są pobierane żadne opłaty za granie w nie. Zapraszamy do grania w gry Super Mario Bros.

Posts Tagged ‘swiat mario’

Skaczcie, zbierajcie i pokonujcie wszystkich przeciwników na licznych planszach w tej grze o świecie Mario. Należy wybrać ulubionego bohatera i pokonać wszystkie poziomy, by zobaczyć zakończenie tej gry.

VN:F [1.8.1_1037]
Rating: 8.4/10 (91 votes cast)

W tej odsłonie gry z braćmi Mario do pokonania mamy kilkanaście poziomów, w których jak to zawsze bywa czeka na nas wielu przeciwników i wiele pułapek do pokonania. Możecie wybrać kim chcecie grać, czy ma to być Mario czy jego brat Luigi.

VN:F [1.8.1_1037]
Rating: 7.3/10 (58 votes cast)

W tej grze o świecie Mario Bros kierować będziemy innym bohaterem niż Super Mario, a będzie to inny super bohater czyli Sonic. W zasadzie reguły się nie zmieniają tylko wykonawca, ale tak jak poprzednio należy pokonywać poziomy i przeciwników skacząc im na głowę.

VN:F [1.8.1_1037]
Rating: 8.1/10 (43 votes cast)