Gry Super Mario Bros
Witamy na stronie gry-mario.pl, na której znajduje się wiele najciekawszych gier z serii Super Mario Bros. Zagrajcie w mnóstwo znakomitych pozycji o przygodach Super Mario i jego brata Luigiego, w których pokonywać trzeba niezliczone liczby poziomów i przeciwników. We wszystkie te gry możecie grać całkowicie za darmo, gdyż nie są pobierane żadne opłaty za granie w nie. Zapraszamy do grania w gry Super Mario Bros.

Posts Tagged ‘gry przygodowe’

Skaczcie, zbierajcie i pokonujcie wszystkich przeciwników na licznych planszach w tej grze o świecie Mario. Należy wybrać ulubionego bohatera i pokonać wszystkie poziomy, by zobaczyć zakończenie tej gry.

VN:F [1.8.1_1037]
Rating: 8.4/10 (91 votes cast)

W tej grze o świecie Mario Bros kierować będziemy innym bohaterem niż Super Mario, a będzie to inny super bohater czyli Sonic. W zasadzie reguły się nie zmieniają tylko wykonawca, ale tak jak poprzednio należy pokonywać poziomy i przeciwników skacząc im na głowę.

VN:F [1.8.1_1037]
Rating: 8.1/10 (43 votes cast)

W tej odsłonie gry o przygodach Super Mario, nasz bohater pokonuje kolejne plansze i swoich przeciwników za pomocą młotka trzymanego ręce, a nie tak jak zawsze skacząc im na głowę. Nie czekajcie dłużej, wchodźcie do gry i przeżyjcie przygodę z Mario Bros.

VN:F [1.8.1_1037]
Rating: 6.1/10 (32 votes cast)

Ta świetna gra to nic innego, jak kolejna część przygód Super Mario. Przechodź kolejne etapy gry, zbieraj monety, grzyby i dodatki i pokonuj wszystkich napotkanych przeciwników.

VN:F [1.8.1_1037]
Rating: 6.5/10 (17 votes cast)